}
Frankfurter Buchmesse
Gastland 2016
EN NL DE

Contact



Bart Moeyaert
Artistiek intendant
bart.moeyaert@frankfurt2016.com
Bas Pauw
Zakelijk leider
bas.pauw@frankfurt2016.com
Judith Uyterlinde
Coördinator literair programma
judith.uyterlinde@frankfurt2016.com
Ilonka Reintjens
Teamcoördinator
ilonka.reintjens@frankfurt2016.com
Ine Pisters
Coördinator cultureel programma
ine.pisters@frankfurt2016.com
Melle van Loenen
Projectcoördinator
melle.van.loenen@frankfurt2016.com
Sonja Peters
PR & publiciteit
sonja.peters@frankfurt2016.com
Jantien Bierich
jantien.Bierich@frankfurt2016.com


Nederlands Letterenfonds
Nieuwe Prinsengracht 89
1018 VR Amsterdam
h.marttin@letterenfonds.nl

Vlaams Fonds voor de Letteren
Generaal Van Merlenstraat 30
2600 Antwerpen-Berchem
els.aerts@vfl.be

De PR in Duitsland wordt door Artefakt-Kulturkonzepte verzorgd.
Zie ook artefakt-berlin.de

FBM16 Team / Cloud Collective op de Buchmesse
0049 69 7575-42802

Artefakt at the Book Fair op de Buchmesse
0049 69 7575-42803